Hurtownia i Sklep motoryzacyjny

Ruda Śląska - Profesjonalny warsztat w Twojej okolicy

Menu

Wydarzenia

Firma Auto-Mobil jest partnerem sieci ProfiAuto.
Zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami związanymi z marką ProfiAuto.

Turniej charytatywny ProfiAuto Cup

Turniej charytatywny ProfiAuto Cup

W październiku we Wrocławiu, wraz z partnerem ProfiAuto – firmą Car-Zone – zorganizowaliśmy pierwszy turniej piłki nożnej ProfiAuto Cup. Cel? Pomaganie!

Aplikacja ProfiAuto z tytułem Męskiej Marki Roku 2018

Aplikacja ProfiAuto z tytułem Męskiej…

Aplikacja ProfiAuto, dynamizująca proces obsługi klientów w serwisach samochodowych, otrzymała wyróżnienie w plebiscycie Męska Marka Roku 2018. Oprogramowanie, powstałe z inicjatywy marki ProfiAuto w oparciu o technologie firmy Microsoft, zostało nagrodzone przez kapitułę konkursową m.in. ze…

ProfiAuto Show 2019 | 8-9 czerwca

ProfiAuto Show 2019 | 8-9 czerwca

Znana jest już data kolejnych, międzynarodowych targów ProfiAuto Show, które co roku przyciągają do Katowic dziesiątki tysięcy specjalistów z branży oraz pasjonatów motoryzacji. W 2019 roku wydarzenie dla profesjonalistów, połączone z widowiskowymi atrakcjami, zaplanowano w dniach 8-9 czerwca. To…

Wyścigowe stoisko ProfiAuto podczas Warsaw Motor Show

Wyścigowe stoisko ProfiAuto podczas…

Pojazdy startujące w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski, utytułowani piloci rajdowi i nowoczesny multimedialny skaner samochodowy pojawią się na stoisku ProfiAuto (pawilon D2, stoisko 8) w trakcie Warsaw Motor Show 2018 (16-18 listopada).

Motoryzacyjne stereotypy – mechanicy mówią, jak jest naprawdę

Motoryzacyjne stereotypy – mechanicy…

• Czy japońskie marki rzeczywiście są niezawodne, a niemieckie najsolidniejsze? • Czy łańcuch rozrządu jest wieczny, a 1.9 TDI to silnik wszechczasów? • Jak mechanicy odnoszą się do popularnych przekonań dotyczących motoryzacji?

Zobacz więcej wydarzeń na ProfiAuto.pl »